Léto: Nejlepší doba na změnu dodavatele

Kdo by v létě myslel na něco tak nudného, jako je elektřina nebo zemní plyn? Přípravu na topnou sezónu nepodceňujte. Právě teď je nejlepší období na změnu dodavatele. 

S výběrem levné a slušné společnosti vám pomůžeme a vše vyřídíme bezplatně za vás – stejně jako stovkám spokojených klientů.

Proč právě teď uvažovat nad změnou dodavatele elektřiny nebo plynu? Pokud máte smlouvu u svého dodavatele na dobu neurčitou, musíte počítat s tříměsíční výpovědní lhůtou. Pokud se pro změnu dodavatele elektřiny nebo plynu rozhodnete v letních měsících, začnete ještě letos na podzim odebírat energii od nového dodavatele. A budete připraveni na topnou sezónu – za kilowatthodinu můžete zaplatit mnohem méně“

Výpočet úspor a převod k dodavateli zdarma

Od roku 2012 pomáháme domácnostem a firmám hledat dodavatele, u kterých skutečně ušetří. Abyste se mohli odpovědně rozhodnout, zda se vám změna vyplatí, pošleme vám zdarma výpočet možných úspor. Pokud se pro změnu dodavatele rozhodnete, vyřídíme veškerou administrativu za vás.

  • Domácnost s námi na elektřině ušetří průměrně 2 750 korun ročně.
  • Domácnost s námi na zemním plynu ušetří průměrně 9 580 korun ročně.

Kolik můžete ušetřit vy? Stačí nám zaslat sken vašeho posledního vyúčtování nebo vyplnit kontaktní formuláře. Do cenového porovnání zahrnujeme pouze stabilní a prověřené dodavatele, kteří mají další bonusy – třeba bezplatnou telefonní linku nebo zvýhodněné tarify při současném odběru elektřiny a plynu.