Konzultace energií zdarma. V on-line i osobní poradně

Zajímá vás, kolik můžete ušetřit změnou dodavatele elektřiny nebo zemního plynu? Nevyznáte se v tarifech, distribučních sazbách a ve faktuře za energie? Přineste fakturu nebo ji e-mailem zašlete do EnergetickéPoradny.cz. Zdarma s vámi zkonzultujeme možnosti úspory a připravíme výpočty na míru.

EnergetickáPoradna.cz se úsporám energií věnuje od roku 2012. Za tu dobu jsme tisícům domácností i firem pomohli uspořit statisíce korun výběrem vhodného dodavatele nebo tarifu. Stovkám spotřebitelů jsme poradili, jak odstoupit od nevýhodné smlouvy nebo jak postupovat v případě, kdy naletěli podomnímu prodejci.

energy-707208_960_720

Co v naší EnergetickéPoradně.cz můžete konzultovat?

  • Fakturu za elektřinu nebo zemní plyn. Máte nedoplatek a chcete si být jisti, že vám dodavatel vše spočítal správně? Nezdá se vám tarif nebo sazba? Společně se na vše podíváme.
  • Smlouvu na dodávky elektřiny nebo zemního plynu. Kdy vám smlouva končí? Chcete správně podat výpověď? Pomůžeme vám vyznat se v obchodních a smluvních podmínkách.
  • Výpočet úspory změnou dodavatele. Chcete šetřit za elektřinu a zemní plyn? Hledáte výhodnější produkt, tarif nebo dodavatele? Vypočítáme vám, zda a kdy se vám změna vyplatí.

Stáhněte si zdarma e-book o úsporách energií!

cover3d_0-70941100-1474024756

Pořádáme elektronické aukce energií. Pro domácnosti i firmy

Do výpočtu úspor zahrneme všechny možnosti, jak běžnou změnu dodavatele, tak i elektronickou aukci. Právě v e-aukci elektřiny nebo zemního plynu můžete dosáhnout na nejnižší ceny na trhu.

Na rozdíl od některých jiných aukčních společností vás naše přihláška k ničemu nezavazuje! Teprve až uvidíte výsledné ceny aukce, můžete se rozhodnout, zda dodavatele změnit chcete či nikoli. To platí jak pro domácnosti, tak i pro firmy.

Konzultujte on-line i osobně

Sídlíme v Plzni. Osobní konzultace poskytujeme po domluvě. Zavolejte nám a domluvte si schůzku s poradcem.

Jste z jiné části ČR? Položte nám dotaz on-line. Zpravidla do 3 pracovních dnů vám odpovíme.