Reference

První analýzu ceny elektřiny jsme pro domácnost spočítali v roce 2012. První aukci pro firmy jsme uspořádali o rok později. V průměru s námi domácnosti ušetří 1 150 korun na elektřině a 9 560 korun na zemním plynu. Firmám nebo obcím, které se rozhodnou pro elektronickou aukci elektřiny nebo plynu, klesnou náklady na energie v průměru o 40 procent.

Firmy

  • První Chodská

logo

  • Jipka Plzeň
  • Jipka Praha

Jipka

  • Merlot d’Or

Merlot d´Or, s.r.o.

  • Bílý Lev Plzeň o.s.

http://www.kancelare-plzen.cz/images/logo-restaurace.jpg

  • Spectro Reality

Obce

  • Konstantinovy Lázně

Konstantinovy_Lazne_CZ_CoA

  • Obec Opatovice

index

Domácnosti

„Jsem ráda, že v tomhle státě existuje instituce, která se věnuje nápravě nekalých praktik. A také jsem vám vděčná za konkrétní pomoc, ani jsem původně nečekala, že se mi bude někdo jakožto jednotlivci věnovat.“ (Alexandra Rusó, Bžany)

Chci vám velice poděkovat  za podnětné informace, které spoustě lidí mohou pomoci alespoň trochu se zorientovat ve složitostech trhu s energiemi.“ (Jaroslava Pecinová, Krucemburk)

„V rodinném domě topíme plynem. Odchodem od dominantního dodavatele v našem regionu ušetříme ročně přes 16 000 korun. Protože v nabídkách dodavatelů nevyznáme, nechali jsme si poradit od EnergetickéPoradny.cz a jsme spokojeni.“ (rodina Divišova, Aš)

„Podepsala jsem nevýhodnou smlouvu s podomním prodejcem. Obrátila jsem se na EnergetickouPoradnu.cz, kde mi poradili, jak postupovat. Podařilo se mi smlouvu vypovědět v zákonném termínu a vybrali jsme dodavatele, který mi vyhovuje.“ (Jana, Rokycany)

„Mám připojených několik odběrných míst na elektřinu a potřeboval jsem snížit náklady na energie. V EnergetickéPoradně.cz mi připravili výpočty na míru a s poradkyní jsme vybrali nejvhodnějšího dodavatele i produkt.“ (Adam, Plzeň)

„Elektřinou ohříváme vodu, ale měli jsme nastavenou špatnou distribuční sazbu, na což přišla poradkyně, když nám vypracovávala analýzu. Díky vhodné sazbě a tarifu nyní ušetříme na elektřině něco přes 5 000 korun.“ (Miluše, Beroun)

„Nelíbilo se mi, když náš dodavatel změnil obchodní podmínky a jeho ceny také nebyly zrovna nízké. Po poradě s poradkyní paní Vinšovou jsme vybrali alternativního dodavatele, ke kterému mi zprostředkovali přechod. Vše šlo rychle. Se službami EnergetickéPoradny.cz jsem byl spokojený.“ (Mirek, České Budějovice)