Sobota, 17 dubna, 2021
Domů Plyn Zavřete dveře před drahým plynem

Zavřete dveře před drahým plynem

V současné době je velice skloňovaným tématem plyn, neboť komodita se využívá zejména k vytápění domácností a komerčních prostor. Z dlouhodobého hlediska cena plynu za m3 neustále roste, přičemž tento trend se nebude v několika následujících letech měnit. Roční vyúčtování plynu je noční můrou mnoha domácností, ale můžete s drahým plynem skoncovat jednou provždy.

U většiny domácností postačí změna dodavatele plynu. V následujících řádcích vám představíme dodavatele plynu, jehož ceny jsou na historickém minimu. A porovnáme jeho ceník s konkurenceschopnými společnostmi.

Ačkoliv na tuzemském trhu působí celá řada korporací zabývající se dodávkou zemního plynu koncovým odběratelům, ne všechny nabízí výhodnou cenovou politiku. V domácím segmentu se velké popularitě těší licencovaný dodavatel vystupující pod názvem Free For You. Proč tento název? Inu, zřejmě proto, že energie můžete totiž odebírat opravdu zadarmo, stačí se zmínit pár přátelům. Profesionální tým pracovníků vás seznámí s nabídkou a obsahem jednotlivých balíčků a současně vám pomůže s plynulým přechodem od konkurence. Konečně se vymaníte z ostrých drápů předraženého dodavatele plynu.

Abyste našli nejvýhodnější dodavatelskou společnost, provádí se takzvaná kalkulace plynu. Úsporu za plyn vám demonstrujeme na konkrétním příkladu.

Kolik může průměrná domácnost ušetřit?

Průměrná česká rodina bydlí v rodinném domě v Jihomoravském kraji. Plyn používá k vytápění, ohřevu vody a vaření. U společnosti Free For You taková rodina spotřebuje ročně plyn v hodnotě 35 096 Kč, čímž ušetří v porovnání s nejdražším dodavatelem (v tomto případě RWE) neuvěřitelných 13 365 Kč. Ušetřené peníze můžete investovat například do lepšího plynového kotle.

Rodina bydlící v bytě ve Středočeském kraji používá plyn pouze k vytápění obydlí. U společnosti Free For You by ročně zaplatila za levný plyn 15 185 Kč. A v porovnání s nejdražším dodavatelem, kterým je v tomto případě opět RWE, ušetří 5 651 Kč.

RELATED ARTICLES

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Most Popular

Recent Comments